Masz kursy w starszej technologii supermemo.net, korzystasz z aplikacji SuperMemo UX lub SuperMemo Classic?
Zaloguj się do platformy i sprawdź ważny komunikat.

20 lat temu wymyśliliśmy powtórki!

5 lipca 1991 roku dwóch studentów Politechniki Poznańskiej zakłada firmę SuperMemo World. Są młodzi, inteligentni i mają rewolucyjny pomysł – komputery, które są jeszcze wtedy rzadkością, powinny pomagać ludziom w nauce! Oszczędzać ich czas, sprawiać, żeby nauka była wygodna i co najważniejsze – efektywna. Krzysztof i Piotr stawiają sobie za cel odkrycie sposobu na to, aby KAŻDY MÓGŁ ZAPAMIĘTAĆ dowolną ilość dat, definicji, nazw, nazwisk, słów, pojęć – słowem, wszystkiego. Wkrótce powstaje algorytm SuperMemo i pierwsze programy komputerowe do nauki na nim oparte. Jednocześnie wynalazcy metody SuperMemo zauważają, że opracowana przez nich metoda staje się ratunkiem dla tych, którzy bezskutecznie próbują opanować język obcy.

Tak to się zaczęło :)

Dziś obchodzimy 20-lecie firmy i zapraszamy Was do świętowania z nami. Przeczytajcie ciekawostki o firmie SuperMemo World na stronie „O firmie” i skorzystajcie z urodzinowej promocji – od dziś bestsellerowa seria Extreme do nauki słownictwa angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego jest tańsza o 30%. Skorzystają również ci nasi Użytkownicy, którzy już kupili kurs z serii „ekstremalnej”. Napisz do nas na adres 20lat@supermemo.pl, a otrzymasz kod uprawniający do 20% zniżki na nasze najlepsze kursy*.

Serdecznie dziękujemy za minione 20 lat owocnej nauki i życzymy sobie i Wam, aby nauka przychodziła łatwo, a słówka zapamiętywały się bez powtórek! :)

*Z oferty wyłączone są kursy z lektorem oraz kursy na iPhone.