SuperMemo - podsumujmy 2012 rok

2012 rok był dla SuperMemo niezwykle udany.

Do oferty wprowadziliśmy nasze najpopularniejsze kursy w wersji na urządzenia mobilne z systemem Android.

Wydaliśmy dwie innowacyjne serie kursów do nauki podstawowych słówek i wyrażeń – serię OK! oraz serię SMARTfiszki. Ukazał się także kurs dla najmłodszych – „Przyspiesz z angielskim”. Nasze kursy z serii „No problem” stały się w 2012 roku w pełni mobilne – teraz kupując kurs na PC, kurs na Androida otrzymujecie GRATIS.

Uruchomiliśmy Wirtualną Klasę – autorską platformę do prowadzenia spotkań lektorskich 1 do 1 lub 1 do wielu uczestników. Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za innowacyjność.

Odwiedziliśmy targi i konferencje: Educa Berlin, Frankfurter Buchmesse, London Book Fair, Digital Learning Congress w Warszawie, Targi Książki w Krakowie i w Warszawie. Przywieźliśmy stamtąd mnóstwo inspiracji na następny rok.

Uczestniczyliśmy w pierwszym na rynku tego typu projekcie rozwoju ]Platformy Edukacyjnej PWN], dla której system e-learningowy stworzony przez SuperMemo stał się jednym z fundamentalnych elementów.

Nawiązaliśmy współpracę partnerską z siecią telekomunikacyjną T-Mobile oraz z producentem urządzeń mobilnych Manta, dla których staliśmy się partnerem w rozwiązaniach edukacji mobilnej.

W ramach projektu „Uczeń online” opublikowaliśmy ponad pięćdziesiąt kursów wzorcowych, z których można bezpłatnie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego i matury.

W tym roku nasze produkty zadebiutowały w ponad 11 krajach: w Singapurze, Arabii Saudyjskiej, Turcji, Rosji, Malezji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Ukrainie, w Czechach i na Słowacji, w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii i we Włoszech.

Rozpoczęliśmy projekt szkoleń językowych dla pracowników przedsiębiorstw współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Bierze w nim udział 225 osób.

Powyższe sukcesy dedykujemy naszym Klientom i Sympatykom – to Wasza chęć do nauki inspiruje nas do działania!

Dziękujemy Wam za cały rok 2012, a z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy sukcesów w szkole, na studiach, w pracy, w podróży – zawsze i wszędzie tam, gdzie przydaje się znajomość języka.

Dla SuperMemo początek 2013 roku to również start nowych projektów, którymi chcielibyśmy zachwycić naszych dotychczasowych i nowych Klientów. W 2013 bądźcie z nami, dzielcie się uwagami i opiniami.

Już w nowym roku… Zaprosimy Was do szkoły językowej blended-learning SuperMemo Language Center w Poznaniu, w której zaproponujemy innowacyjne podejście do nauczania języków. Opracujemy dla Was nowe kursy, które pozwolą na samodzielną i efektywną naukę języków na każdą kieszeń, w każdym wieku i w dowolnym miejscu. Będziemy codziennie pracować nad tym, aby nasze rozwiązania dostarczały Wam motywacji do codziennej nauki i przyczyniały się do Waszych sukcesów. Do usłyszenia w przyszłym roku!

Zespół SuperMemo