Kurs języka angielskiego z native speakerem

Angielski z native speakerem online
Kurs języka angielskiego z indywidualnymi spotkaniami z native speakerem

Kurs języka angielskiego z native speakerem

Szukasz okazji do szlifowania swojego angielskiego w bezpośrednim kontakcie z rodowitym Brytyjczykiem lub Amerykaninem? Skorzystaj z kursu Angielski z native speakerem w SuperMemo.com! Otrzymasz dostęp do całego katalogu w nowej platformie e-learningowej SuperMemo oraz umówisz się na indywidualne spotkania z native speakerem na Skype™.

Lekcje angielskiego z native speakerem mają na celu przede wszystkim doprowadzenie do perfekcji swobodnej komunikacji z rodowitymi mieszkańcami krajów anglojęzycznych. Dzięki połączeniu kursu na platformie e-learningowej SuperMemo.com z konwersacjami na żywo (tzw. blended learning) możesz najefektywniej wykorzystać swój czas – słówek i gramatyki uczysz się samodzielnie, natomiast spotkania z nauczycielem przeznaczasz ma doskonalenie języka w praktyce.

Dzięki nowoczesnej technologii z kursów SuperMemo uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online. Dlatego teraz z kursów do nauki angielskiego możesz korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz, a postępy w nauce są na wszystkich urządzeniach identyczne!

W ramach kursu Angielski z native speakerem otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów z katalogu PREMIUM w SuperMemo.com oraz wybranej przez siebie liczby konwersacji z native speakerem przez Skype™. Uczysz się wygodnie, kiedy chcesz, a wymowę oraz postępy w nauce szlifujesz z anglojęzycznym nauczycielem, który raz w tygodniu spotyka się z Tobą online i poświęca czas wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty

Język angielski dla początkujących
Już od: 69.00 zł
Multimedialny kurs języka angielskiego dla biznesu
Już od: 249.00 zł