Masz kursy w starszej technologii supermemo.net, korzystasz z aplikacji SuperMemo UX lub SuperMemo Classic?
Zaloguj się do platformy i sprawdź ważny komunikat.
Kurs języka angielskiego z native speakerem

Angielski z native speakerem online
Kurs języka angielskiego z indywidualnymi spotkaniami z native speakerem

Kurs języka angielskiego z native speakerem

Szukasz okazji do szlifowania swojego angielskiego w bezpośrednim kontakcie z rodowitym Brytyjczykiem lub Amerykaninem? Skorzystaj z kursu Angielski z native speakerem w SuperMemo.com! Otrzymasz dostęp do całego katalogu w nowej platformie e-learningowej SuperMemo oraz umówisz się na indywidualne spotkania z native speakerem na Skype™.

Lekcje angielskiego z native speakerem mają na celu przede wszystkim doprowadzenie do perfekcji swobodnej komunikacji z rodowitymi mieszkańcami krajów anglojęzycznych. Dzięki połączeniu kursu na platformie e-learningowej SuperMemo.com z konwersacjami na żywo (tzw. blended learning) możesz najefektywniej wykorzystać swój czas – słówek i gramatyki uczysz się samodzielnie, natomiast spotkania z nauczycielem przeznaczasz ma doskonalenie języka w praktyce.

Dzięki nowoczesnej technologii z kursów SuperMemo uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online. Dlatego teraz z kursów do nauki angielskiego możesz korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz, a postępy w nauce są na wszystkich urządzeniach identyczne!

W ramach kursu Angielski z native speakerem otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów z katalogu PREMIUM w SuperMemo.com oraz wybranej przez siebie liczby konwersacji z native speakerem przez Skype™. Uczysz się wygodnie, kiedy chcesz, a wymowę oraz postępy w nauce szlifujesz z anglojęzycznym nauczycielem, który raz w tygodniu spotyka się z Tobą online i poświęca czas wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety:
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety:
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!

Polecane produkty

Już od: 32.00 zł