Aplikacje mobilne „Olive Green” już są!

Z wielką radością informujemy, że właśnie udostępniliśmy dwie aplikacje mobilne z kursem „Olive Green”: dla użytkowników urządzeń z Androidem oraz dla właścicieli iPadów i iPhonów. Obie aplikacje są dostępne bezpłatnie dla subskrybentów serwisu online OliveGreenTheMovie.com. Udostępniamy je także na pół roku posiadaczom kursu „Olive Green” w wersji pudełkowej.

Posiadanie aplikacji mobilnych wiąże się z szeregiem korzyści, w tym przede wszystkim wygodą korzystania. Po pobraniu zawartości kursu na swoje urządzenie mobilne można się uczyć bez konieczności łączenia się z Internetem. Postępy w nauce zsynchronizują się z serwisem online, kiedy urządzenie znajdzie się w zasięgu WiFi. A to oznacza, że na każdym urządzeniu z kursem „Olive Green” postęp w kursie będzie identyczny.

Dobrą wiadomością dla subskrybentów serwisu OliveGreenTheMovie.com jest także fakt, że aplikacje są dla nich dostępne bezpłatnie. Naszym Klientom oferujemy unikalny model sprzedaży, gwarantując za jedną płatność dostęp na szeregu urządzeń, a tym samym komfort korzystania.

Kliknij, aby pobrać aplikację na swoje urządzenie:
Google Play Olive Green App Store Olive Green

buy footwear | FASHION NEWS