Wykonaj test poziomujący i sprawdź, gdzie zacząć naukęPrzymierzasz się do rozpoczęcia kursu z serii No Problem lub Olive Green? Nie masz pewności, na jakim poziomie zacząć naukę? Wykonaj bezpłatny test poziomujący i dokonaj najlepszego wyboru!

Dowiedz się, jaka jest Twoja znajomość języka i rozpocznij przygodę z kursem SuperMemo na najlepszym dla siebie poziomie. Jak przejść do testu poziomującego?

  • Poniżej znajdziesz listę dostępnych testów – znajdź na niej odpowiedni język (do angielskiego przygotowaliśmy dwa odrębne testy – dedykowany do serii No Problem i do kursu Olive Green) i kliknij na tę pozycję.
  • Przejdziesz do serwisu SuperMemo.com. Zaloguj się na swoje konto, a jeśli jeszcze go nie masz, najpierw się zarejestruj i potwierdź swój adres email (otrzymasz wiadomość na adres podany w rejestracji).
  • Gdy test się uruchomi, zapoznaj się z instrukcją i odpowiadaj na kolejne pytania. Czas przewidziany na rozwiązanie całości to 35 minut. Na dole strony zobaczysz pasek postępu.
  • Gdy ukończysz test, kliknij na przycisk „Zakończ” i zobacz swój wynik.

Lista dostępnych testów poziomujących:

Po zapisaniu się na test poziomujący na Twoim koncie utworzy się nowa sekcja: „Testy” – klikając na nią, w dowolnym momencie możesz przejść do swojego testu i sprawdzić jego ostatni wynik.

Regularnie sprawdzisz swój poziom języka angielskiego, niemieckiego i innych, ponieważ bezpłatny test poziomujący możesz wykonać nieograniczoną liczbę razy. Wystarczy, że przejdziesz do sekcji „Testy” i znajdziesz belkę z odpowiednim testem, a następnie klikniesz na kropki w jej prawym górnym rogu. Tam dostępna będzie opcja „Wykonaj test ponownie”.

Powodzenia!

best Running shoes brand | adidas Yeezy Boost 350