Cała seria Extreme nareszcie w nowym wydaniu!

Ostatnie tygodnie minęły nam w gorączkowym oczekiwaniu na premierę nowych wydań kursów z serii Extreme z dostępem do SuperMemo.com. Wreszcie się doczekaliśmy! Intensywne kursy słownictwa dla czterech języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego, na wszystkich poziomach zaawansowania, można już nabyć w nowych, pięknych opakowaniach, z książką dla każdego języka na każdym poziomie, MP3, a co najważniejsze, z dostępem do nowej technologii.

A to nie wszystko! W ramach przygotowań do premiery nowych wydań poszerzyliśmy funkcjonalności tych kursów zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacjach SuperMemo.com. Co nowego czeka Was w kursach Extreme?

Wygodna nauka na dowolnym urządzeniu

Najważniejszą korzyścią dla kursantów uczących się z kursów Extreme w technologii SuperMemo.com, podobnie jak w przypadku serii „No Problem”, jest wygoda, wynikająca z możliwości nauki na rozmaitych urządzeniach stacjonarnych i mobilnych przy równoczesnym zachowaniu pełnej synchronizacji postępów. Kursy w nowej technologii działają przeglądarkowo (jak nasz starszy portal online, supermemo.net), możliwy jest zatem dostęp do nich przy użyciu dowolnego urządzenia łączącego się z internetem. A jednocześnie, te same kursy mogą być pobierane do aplikacji działającej na komputerach wyposażonych w system Windows oraz do aplikacji mobilnych współpracujących z iOS-em oraz Androidem (znajdziecie je tu: supermemo.com/pl/apps, a także w sklepach Google Play i App Store).

Raz pobrany kurs może być wykorzystywany zarówno online, jak i offline, dlatego do jego poprawnego funkcjonowania nie jest potrzebne połączenie z internetem. Synchronizacja postępów w nauce jest możliwa od razu po odzyskaniu dostępu do sieci.

Co z tego wynika? Teraz z SuperMemo można się uczyć zawsze i wszędzie, nawet na kilku różnych urządzeniach. Na przykład podczas jazdy tramwajem lub na spacerze (ze smartfona), w trakcie pracy przy komputerze, a nawet ukradkiem pod biurkiem, podczas nudnych spotkań lub wykładów. Tylko nie dajcie się przyłapać!

Nauka słówek jeszcze nigdy nie była jednocześnie tak wygodna i efektywna! Teraz technologie mobilne spotykają się z cenioną na całym świecie oryginalną metodą inteligentnych powtórek SuperMemo. A właśnie to sprawia, że nowe kursy Extreme pozwalają na zapamiętywanie tysięcy słówek z niemal 100% skutecznością!

Dołączamy nowy, tematyczny spis treści

Karty ze słówkami w kursach Extreme w supermemo.net zawsze ułożone były w kolejności uzależnionej od popularności. Oznaczało to, że najpierw wyświetlały się słowa, które w danym języku są wykorzystywane najczęściej, a w związku z tym ich przydatność w codziennym użyciu jest najwyższa. Jednakże często Klienci pytali nas o to, czy nie dałoby się pogrupować słówek tematycznie. Odpowiedź była dość oczywista – dlaczego by nie spróbować?

Stworzyliśmy możliwość samodzielnego wyboru kolejności uczenia się słówek. Możecie zapamiętywać najpierw najpopularniejsze, a później bardziej specjalistyczne. Możecie też wybierać sobie kategorie tematyczne, jeżeli taki system nauki sprawdza się Wam lepiej. Albo zmieniać zdanie w zależności od humoru, bo przełączyć się między jednym i drugim spisem treści można w każdej chwili.

Spis treści w kursach Extreme obejmuje tematy takie jak: człowiek, natura, dom, uczucia, rozrywka, praca, nauka, społeczeństwo, transport, pojęcia abstrakcyjne – i wiele, wiele innych. Sprawdźcie sami!

Samodzielna konfiguracja ćwiczeń

Każdego dnia otrzymujemy wiele wiadomości, w których piszecie o Waszych preferencjach dotyczących wyglądu kart w kursach Extreme. Jedni chcą mieć wyświetlane definicje, inni wolą tylko zdanie przykładowe z luką. Niektórzy lubią pełne wersje ćwiczeń, a inni preferują całkowity minimalizm – tylko słówko i jego znaczenie. Jak spełnić oczekiwania wszystkich?

Wraz z nową edycją serii Extreme udostępniamy konfigurator ćwiczeń, dzięki któremu sami zdecydujecie, jak będą wyglądały karty w Waszych kursach. Możecie dowolnie włączać i wyłączać zdjęcia, przykłady oraz definicje, by wybrać taki format karty, jaki pozwoli Wam najszybciej zapamiętywać słówka. Warto poeksperymentować!

Co dalej?

W ostatnim czasie wznowiliśmy w całości dwie najpopularniejsze serie kursów SuperMemo – Extreme oraz No Problem. Obie zawierają kursy dostępne zarówno online – w portalu SuperMemo.com, jak i offline – w nowych aplikacjach mobilnych (z pomarańczową główką na białym tle) oraz na komputery PC z systemem Windows. Wszystkie są wzbogacone o książki (drukowane lub PDF-y) oraz nagrania MP3. Na tym jednak się nasze plany nie kończą.

Już w tej chwili ciężko pracujemy nad wznowieniem kolejnej bestsellerowej serii – tym razem przygotowujemy dla Was Szybki Start. Jeszcze przed wakacjami w naszej ofercie powinny pojawić się nowe wydania kursu szwedzkiego, norweskiego, duńskiego, niderlandzkiego oraz chińskiego. Trzymajcie za nas kciuki!

Kursy z nowej serii Extreme znajdziecie w naszym sklepie!