Kurs języka francuskiego z lektorem online

Francuski z lektorem online
Kurs języka francuskiego z indywidualnymi konwersacjami na żywo

Kurs języka francuskiego z lektorem online

Lekcje francuskiego z lektorem online na Skype™ i w portalu SuperMemo.com to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą doprowadzić do perfekcji umiejętność swobodnej rozmowy w języku francuskim.

Uczymy języków online od ponad 10 lat. Dzięki nowoczesnej technologii SuperMemo.com uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online.

Kurs języka francuskiego z lektorem online to połączenie znakomitego materiału z kultowych kursów Francuski. Pas de problème ! oraz korzyści, jakie dają indywidualne spotkania z nauczycielem. Metoda SuperMemo pomoże Ci skutecznie przyswoić materiał kursu, a na zajęciach z lektorem przećwiczysz poznane słownictwo i gramatykę, rozwijając przy tym najtrudniejszą umiejętność językową, jaką jest mówienie.

W ramach kursu Francuski z lektorem online otrzymujesz dostęp do całego pakietu PREMIUM SuperMemo.com oraz wybraną przez siebie liczbę konwersacji z lektorem online przez Skype™. Uczysz się, kiedy chcesz, a raz w tygodniu doświadczony nauczyciel języka francuskiego poświęca 45 minut wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty