Kurs języka hiszpańskiego z lektorem online

Hiszpański z lektorem online
Kurs języka hiszpańskiego z indywidualnymi konwersacjami na żywo

Kurs języka hiszpańskiego z lektorem online

Kurs Hiszpański z lektorem online to najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma nauki języka hiszpańskiego. Co o tym decyduje? Uczysz się samodzielnie z mobilną aplikacją SuperMemo oraz w trakcie indywidualnych spotkań z doświadczonym lektorem na Skype™, a efekty dostrzegasz już po kilku tygodniach!

Nauka hiszpańskiego z lektorem online to idealna propozycja dla Ciebie, jeżeli Twoim celem jest przede wszystkim swobodne mówienie po hiszpańsku. Wiedza i doświadczenie lektora stanowią niemożliwe do przecenienia wsparcie w procesie nauki, który trwa nieprzerwanie także pomiędzy spotkaniami online – bo słownictwo i gramatykę ćwiczysz na co dzień w SuperMemo.com.

Oddajemy do Twojej dyspozycji najnowszy portal online, w którym uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online. Teraz z kursów do nauki hiszpańskiego możesz korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz – w domu, podczas przerwy w pracy, na wakacjach czy w tramwaju – a dzięki synchronizacji nauki postępy na wszystkich urządzeniach są identyczne!

W ramach kursu Hiszpański z lektorem online otrzymujesz dostęp do całego pakietu PREMIUM w SuperMemo.com oraz wybraną przez siebie liczbę konwersacji z lektorem online przez Skype™. Uczysz się, kiedy chcesz, a raz w tygodniu doświadczony nauczyciel języka hiszpańskiego poświęca 45 minut wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty