Masz kursy w starszej technologii supermemo.net, korzystasz z aplikacji SuperMemo UX lub SuperMemo Classic?
Zaloguj się do platformy i sprawdź ważny komunikat.

Intensywne Kursy Słownictwa w nowej technologii SuperMemo.com

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowe wydanie ilustrowanego słownika tematycznego, zawierające wybór kluczowego słownictwa (3 000 haseł) z przykładami użycia i tłumaczeniami (6 000 zdań), uzupełnione o:

  • audiokurs 40-60 godzin nagrań MP3 (w zależności od języka), do aktywnego osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu; zawartość audiokursu odpowiada treści drukowanego słownika
  • kurs multimedialny w technologii SuperMemo.com dla systemów Android, iOS i Windows PC, rozszerzający zasób słownictwa z książki do 10-12 tysięcy słów.

Najważniejsze fakty o nowej technologii SuperMemo.com

SuperMemo.com to m.in.

  • oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
  • bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
  • dostęp do wielu kursów językowych
  • możliwość nauki online oraz w aplikacjach na komputerze, tablecie i smartfonie.

Istnieje również możliwość korzystania z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej on-line SuperMemo.com. Wystarczy założyć konto i aktywować dostęp do kursu wybierając z menu opcję „Zrealizuj kod” i wpisując w pole kod zawarty w pudełku. Po aktywacji dostępu do kursu można również pobrać kurs na aplikacje mobilne. W SuperMemo.com uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Audiokurs

Zawartość audiokursu odpowiada treści papierowego Słownika tematycznego. Na płycie CD znajdują się przykładowe pliki MP3 w wersji obco-polskiej i polsko-obcej. Ze strony Kursy Extreme można pobrać pełną treść audiokursu (40 do 60 godzin nagrań MP3, w zależności od wersji językowej). Audiokurs jest podzielony na rozdziały, które odpowiadają podrozdziałom kursu książkowego. Na każdy podrozdział papierowego Słownika tematycznego przypadają dwa pliki MP3 o tej samej numeracji i nazwie w wersji polskiej lub obcej. Język wykorzystany w nazwie pliku wskazuje na kierunek tłumaczenia, tzn. pliki o nazwach w języku angielskim zawierają nagrania w tłumaczeniu z języka angielskiego na polski, natomiast pliki o nazwach w języku polskim zawierają nagrania w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski. Struktura każdego pliku MP3 jest powtarzalna i prezentuje się tak jak pokazano w pliku PDF (przykład dla języka angielskiego).

Kursy Extreme w aplikacjach SuperMemo.com

Kurs multimedialny rozszerza zasób słownictwa z książki, a metoda SuperMemo zastosowana w aplikacjach organizuje codzienną naukę, dostosowując ją do Twoich indywidualnych potrzeb i tempa zapamiętywania.

Kursy w serii Extreme są dostępne w najnowszej technologii SuperMemo.com, która oferuje niespotykaną dotychczas wygodę nauki na dowolnej liczbie urządzeń. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online i aplikacji SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne.

Aplikacja w wersji dla komputerów PC z systemem Windows dostępna jest na załączonej płycie. Aplikacje mobilne SuperMemo.com znajdziesz w AppStore i Google Play. Łącza do pobrania wszystkich aktualnych wersji aplikacji znajdziesz też na stronie www.SuperMemo.com/apps.

Kurs z serii Extreme w technologii SuperMemo.com na poziomie podstawowym i średnim obejmuje słownictwo z licznych dziedzin życia, ułożone frekwencyjnie. Praca z kursem polega każdorazowo na zapoznaniu się z definicją w języku obcym i z polskim tłumaczeniem hasła (dostępnym w dymku po najechaniu wskaźnikiem myszy na pole definicji), zaproponowaniu słówka pasującego do tłumaczenia i definicji, a następnie na sprawdzeniu odpowiedzi poprzez porównanie jej z wzorcową na kolejnej planszy. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie. Na poziomie podstawowym hasłom towarzyszą również polskie tłumaczenia i nagrania przykładów.

Edycja limitowana

Nowe wydanie kursów Extreme ma charakter specjalny. Nakład serii jest ograniczony – są to publikacje, którymi chcemy zaprosić naszych Klientów do korzystania z serwisu SuperMemo.com. Seria obejmuje następujące tytuły: