Co mówią
nasi użytkownicy

Byłam, do tej pory jeszcze jestem szczerze zdziwiona tym, co się stało w ciągu roku mojej nauki z SuperMemo. Od totalnego zera, przechodząc przez wszystkie etapy kursu, udało mi się dotrzeć do poziomu C1 i na dodatek go utrzymać, już bez szczególnego starania się! Nauczyłam się pisać, czytać i mówić w obcym języku w ciągu jednego roku! A ile pochwał zebrałam zarówno od rodowitych Francuzów...
Spełniło się to o czym śniłam, o spacerze po Costa de Almería. SuperMemo spełnia marzenia – mam dowód na to, przesyłam zdjęcie opatrzone wczorajszą datą :-)
Po podwyższeniu stopni z języka angielskiego i niemieckiego na oceny celujące – zostałem liderem klasy (ze średnią 5,92). Moja systematyczna praca polegała na tym, iż codziennie wcześnie rano wstawałem i uczułem się od godziny 6:00 do 7.45, czyli do wyjścia do szkoły.
Z SuperMemo poznasz słówka,
Nie straszna ci będzie żadna kartkówka,
Możesz uczyć się wszędzie,
W pracy, w domu, gdziekolwiek będziesz.
Metoda SuperMemo zmieniła w moim życiu naprawdę wiele. Dzięki niej odkryłam jedną z najważniejszych rzeczy w życiu każdego człowieka jaką jest pasja. Moją są języki obce. Pozwala mi się spełniać, pomaga realizować marzenia i otwiera mi drzwi na świat - taka jest właśnie metoda SuperMemo.
Dla mnie SUKCES ma wiele znaczeń: w życiu osobistym to kochająca się rodzina, w której panuje zaufanie i troska o drugą osobę. [...] Aby sukces był pełny, trzeba go pielęgnować, między innymi poprzez samorozwój, także przez rozwijanie umiejętności językowych – w moim przypadku to język angielski.
Dziękuję Wam od siebie za to, że moje życie staje się lepsze tylko dlatego, że znam angielski na poziomie B1 na tyle by się porozumieć. W ciągu kilku miesięcy nauczyłam się więcej i lepiej niż w ciągu 8 lat nauki w szkole. Sądzę że to wiele mówi. Szkoda że zmarnowałam tyle czasu. Teraz nie pozwolę nigdy na to.