SuperMemowe elfy dokładają wszelkich starań, by wszystkie prezenty dotarły pod choinkę na czas, ale uda nam się tylko z Twoją pomocą!
Zamów już dziś!
Lista kursów

Wybrane filtry: chiński

X
Filtruj

Nauka z SuperMemo to najszybszy sposób na język chiński

Multimedialny kurs i podręcznik „Chiński. Szybki start” przybliżają język chiński w prosty i przystępny sposób. Z każdą kolejną lekcją chińska gramatyka i słówka oraz ich wymowa stają się bardziej zrozumiałe, a Ty czujesz się coraz pewniej, posługując się jednym z najtrudniejszych języków na świecie.

Z nami nauka chińskiego stanie się przyjemnością. Wybierz kurs, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Możesz uczyć się w każdej dogodnej dla siebie chwili. Aby poznawać nowe słówka, skorzystaj ze swojego smartfona z systemem Android lub z iPhone’a.

Możesz także wybrać naukę w domowym zaciszu siedząc przy komputerze albo słuchając nagrań MP3. Do Twojej dyspozycji jest także tradycyjny podręcznik. Wybierając nasz kurs multimedialny otrzymasz za darmo 25 minut lekcji, dzięki której możesz zweryfikować poziom znajomości chińskiego oraz 50 minut zajęć przez internet z udziałem lektora z Pekinu.