Lista kursów

Wybrane filtry: francuski

X
Filtruj

Płynny francuski 15 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami – to możliwe dzięki SuperMemo

Nauka języka francuskiego z SuperMemo to gwarancja uzyskania świetnych efektów w bardzo krótkim czasie. Przekonaj się o tym, jak skuteczna i wygodna jest nauka z SuperMemo. Zobacz, jakie kursy możesz zamówić online.

Nasz sklep internetowy oferuje kursy stwarzające okazje ku temu, aby nauka odbywała się w najdogodniejszym dla Ciebie czasie i okolicznościach. Możesz poznawać język francuski – gramatykę i słownictwo – np. jadąc autobusem lub siedząc na ławce w parku. Potrzebujesz tylko urządzenia mobilnego (smartfona lub tabletu). Aplikacje na Android lub iOS działają bez konieczności dostępu do internetu!

Na kurs z tradycyjnym podręcznikiem i kursem multimedialnym, który instaluje się na komputerze osobistym, powinny zdecydować się osoby, które cenią sobie komfort nauki. Ta opcja zawiera wszystkie możliwe udogodnienia: naukę w domowym zaciszu, wygodny podręcznik, płytę z nagraniami MP3, a do tego darmowy dodatek – aplikację na urządzenia z Androidem.

Wybierz kurs, który najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom i poziomowi znajomości języka francuskiego. Na każdym poziomie nauki prezentujemy doskonale przygotowany materiał, pozwalający na szybkie przyswajanie słownictwa i zasad gramatycznych oraz ich długotrwałe zapamiętanie.