Lista kursów

Wybrane filtry: niemiecki, podstawowy

X
Filtruj

Język niemiecki może być łatwy – dzięki SuperMemo

Zaczynasz naukę języka niemieckiego lub chcesz odświeżyć zapomniane podstawy? Najszybciej opanujesz język niemiecki, łącząc różne dostępne metody. Kurs ogólny dla początkujących (A1-A2) przybliży Ci podstawy języka niemieckiego. Po jego ukończeniu podstawowy niemiecki, używany w codziennych sytuacjach, nie sprawi Ci najmniejszego problemu, a rozmowa z Niemcem lub Austriakiem odbędzie się bez stresu.

Wybierz kompleksowy kurs multimedialny na komputer PC, jeśli lubisz uczyć się w domowym zaciszu. Do wyboru masz wersję na płycie z tradycyjnym podręcznikiem lub wersję do pobrania (download) z książką w formacie PDF. Do każdej z tych wersji otrzymasz darmowy dodatek: kurs na tablet lub na smartfon z Androidem.

Jeśli chcesz wykorzystać na naukę momenty między innymi zajęciami (np. drogę do pracy lub na uczelnię), wybierz kurs na Androida. Kurs masz wtedy zawsze przy sobie, a powtórki możesz wykonać w dowolnej chwili, kiedy masz wolne nawet tylko 3 minuty. Dzięki SuperMemo ten czas będzie wykorzystany bardzo skutecznie i efekty zobaczysz już po miesiącu.