Lista kursów

Wybrane filtry: niemiecki, zaawansowany

X
Filtruj

Język niemiecki dla zaawansowanych - z SuperMemo nic nie jest trudne!

SuperMemo sprawdza się świetnie, kiedy znasz już podstawy języka i chcesz wyszlifować słownictwo lub wymowę. Skupienie na wybranym aspekcie języka jest polecane dla osób na poziomie zaawansowanym. Metoda ta daje świetne rezultaty już przy 20 minutach dziennie, jeśli uczysz się regularnie!

Wybierz kurs ogólny z serii „Kein Problem”, aby poznać język kompleksowo: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie po niemiecku nie będą miały dla Ciebie żadnych tajemnic. Jeśli chcesz poszerzyć zasób słownictwa, skieruj swoją uwagę na serię „Extremes Deutsch”. Dzięki niej skoncentrujesz się na nauce słówek niemieckich, a także odświeżysz niemiecką gramatykę.

Zdecyduj, jak lubisz się uczyć i dopasuj swój kurs do Twoich potrzeb. Kursy na komputer PC zapewnią Ci największy komfort nauki przy własnym komputerze przy kubku herbaty. Jeśli wolisz uczyć się w ruchu, wykorzystaj możliwości, jakie dają aplikacje na smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS. Wszystkie możliwości zakupu znajdziesz w naszym sklepie online.