Specjalnie na życzenie naszych Klientów najpopularniejsze kursy języka angielskiego i niemieckiego z serii „No problem!” oferujemy również w poszerzonej edycji – do kompletów dokładamy FOTOkursy OK!

Dlaczego warto?

Seria „No problem!” to kompleksowy kurs językowy, z którym uczą się już kolejne pokolenia kursantów. Natomiast FOTOkurs OK! to znakomite wsparcie dla intensywnej nauki języka – dzięki specjalnie dobranym zdjęciom poznajesz podstawowe słowa i struktury w taki sposób, by mówić i myśleć od razu w danym języku.

Pakiety No problem! Wszystkie poziomy + FOTOkurs OK! zawierają pełne zestawy 3 kompleksowych kursów językowych (na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym) wzbogacone o FOTObrulion zawierający ponad 500 najbardziej przydatnych słów i wyrażeń.

A przy okazji oszczędzasz! Kupując pełny zestaw No problem! Wszystkie poziomy + FOTOkurs OK otrzymujesz łącznie 4 kursy językowe, których wartość przy pojedynczych zakupach jest znacznie wyższa. W wydaniu pudełkowym (wysyłka kurierem) oszczędzasz 49,70 zł, natomiast w wersji elektronicznej (do pobrania) aż 57 zł!

Nowe pakiety:

Pakiet Angielski. No problem! Wszystkie poziomy + FOTOkurs OK! English

Niemiecki. Kein Problem! Wszystkie poziomy + FOTOkurs OK! Deutsch