Mistrz Ciętej RipostyPotrafisz znaleźć ciętą ripostę w każdej sytuacji? Sprawdź, czy nie stracisz rezonu przy spotkaniu z piękną złodziejką dzieł sztuki, policją i rosyjską mafią! Z Olive Green nauczysz się, jak dowcipnie odpowiedzieć każdemu. Po angielsku!

Od jakiegoś czasu publikujemy na Facebooku króciutkie filmy z wybranymi bon motami z Olive Green. Lubimy je, więc chcemy się nimi podzielić! Przy tej okazji dajemy ogromną, bo aż 40% zniżkę wszystkim, którzy razem z nami bawią się przy kultowych scenach z Olive Green. Jak z niej skorzystać?

Zasady są proste:

  1. Klikasz „Lubię to” na naszej stronie SuperMemo World na Facebooku. Chyba, że już ją lubisz – wtedy masz ten punkt z głowy!
  2. Szukasz filmów z Olive Green w dziale „Filmy” lub wśród postów z hasztagiem #OliveGreenEnglish.
  3. Wybierasz ten, który wydaje Ci się najdowcipniejszy. Wymyślasz ciętą ripostę po angielsku do wybranego zdania i wpisujesz ją w komentarzu. Daj się ponieść fantazji ;)
  4. Udostępniasz post na swoim profilu z hasztagiem #OliveGreenEnglish i dajesz nam o tym znać w wiadomości prywatnej na Facebooku. Uwaga: post musi mieć status „Publiczny”!
  5. Najpóźniej w ciągu 3 dni wysyłamy Ci kod uprawniający do zakupu kursu Olive Green w pudełku lub w wersji do pobrania na stronie SuperMemo.pl – z rabatem 40%.

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznawania rabatu w sytuacji, gdy komentarz nie będzie miał formy riposty (buźki, kciuki i serduszka są miłe, ale nie są ripostami) i gdy będzie miał charakter obraźliwy lub wulgarny. Dwuznaczności mile widziane!

PS. Kody promocyjne były ważne do 6 lutego - promocja zakończona!