Mobilność

System SuperMemo umożliwia
połączenie nauki z pracą

zawodową i życiem rodzinnym.

KAROLINA
JAJEŚNICA

kurs na supermemo.net i z lektorem online

Najlepszy mobilny program
do nauki języków jaki do tej pory
testowałem.

opinia na Google Play

To dla SuperMemo kupiłem iPhona.

opinia na AppStore


Codziennie 300 000 osób
uczy się z SuperMemo

Wszystko w jednymNauka mobilna

Uczą się online lub offline na komputerach, smartfonach i tabletach i łatwo przenoszą postępy w nauce między tymi urządzeniami.

Kupując kurs w pudełku lub do pobrania, wersję mobilną na Androida otrzymujesz za darmo.

Teraz zawsze znajdziesz kilka minut, aby podszkolić język. To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz bardzo intensywny tryb życia.

Kursy językowe na komputery PC lub laptopy

Możesz je kupić w pudełku dla siebie lub na prezent albo ściągnąć z naszej strony (download). Dodatkowo, w przypadku większości naszych kursów otrzymasz za darmo kod do tego samego kursu na Androidzie.

Zobacz pełną ofertę kursów na komputer

Darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem

Znajdziesz w niej Katalog kursów (Nauka / znak +), z którego dobierzesz odpowiedni kurs dla siebie. Wybrany kurs możesz kupić także na supermemo.pl: otrzymasz kod dostępu, który natychmiast uruchomi kurs na Twoim urządzeniu.

Pobierz darmową aplikację SuperMemo na Androida
Zobacz pełną ofertę kursów na Androida

Darmowa aplikacja na urządzenia z iOS

Wewnątrz aplikacji znajdziesz Katalog kursów, z którego możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie kurs. Po opłaceniu kurs jest aktywowany na Twoim urządzeniu i możesz z niego od razu korzystać. Kursy w wersji pudełkowej i do pobrania nie mogą być wgrane bezpośrednio na urządzenia z iOS, dlatego należy je zakupić osobno, poprzez katalog kursów w aplikacji SuperMemo dla iOS.

Pobierz za darmo aplikację SuperMemo na iOS

Kursy językowe na platformie
e-learningowej
supermemo.net

Nauka przez internet to dostęp online do kursów SuperMemo z dowolnego komputera na świecie. Możesz pouczyć się w przerwie w pracy lub podczas wyjazdu – po prostu logujesz się na swoje konto, a Twoje kursy już na Ciebie czekają ;-)

Sprawdź ofertę kursów online na supermemo.net

Kursy językowe z lektorem online

Rozmawiasz z lektorem przez komunikator i dowolnie ustalasz godziny spotkań. Cała uwaga i czas lektora są skupiona na Tobie. Dzięki intensywnym ćwiczeniom efekty widzisz już po 2-3 lekcjach.

Poznaj naukę języka na supermemo.net z lektorem

Szkoła Językowa SuperMemo

to nowoczesna przestrzeń, w której nauka odbywa się na wygodnej kanapie, a uczeń zamiast kartek ksero trzyma w ręku tablet. Unikalny wśród szkół językowych elastyczny tryb nauki i zaledwie 6-osobowe grupy w połączeniu z nauką w oparciu o metodę SuperMemo pozwalają na szybkie osiągnięcie pierwszych sukcesów językowych.

Przekonaj się o unikalności Szkoły Językowej SuperMemo

Synchronizacja postępów w nauce

Najciekawszą funkcją wszystkich kursów SuperMemo jest możliwość synchronizacji nauki pomiędzy różnymi urządzeniami. Dzięki niej można zacząć się uczyć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Dodatkowo synchronizacja stanowi wygodny backup informacji o Twoich postępach w nauce.

Skorzystaj z bezpłatnej synchronizacji swoich postępów w nauce