Mobilność

System SuperMemo umożliwia
połączenie nauki z pracą

zawodową i życiem rodzinnym.

KAROLINA
JAJEŚNICA

kurs na supermemo.net i z lektorem online

Najlepszy mobilny program
do nauki języków jaki do tej pory
testowałem.

opinia na Google Play

To dla SuperMemo kupiłem iPhona.

opinia na AppStore


Codziennie 300 000 osób
uczy się z SuperMemo

Wszystko w jednymNauka mobilna

Uczą się online lub offline na komputerach, smartfonach i tabletach i łatwo przenoszą postępy w nauce między tymi urządzeniami.

Kupując kurs w pudełku lub do pobrania, wersję mobilną na Androida i iOS oraz aplikację na Windows PC otrzymujesz za darmo.

Teraz zawsze znajdziesz kilka minut, aby podszkolić język. To rozwiązanie jest dla Ciebie, jeśli prowadzisz bardzo intensywny tryb życia.

Kursy językowe na komputery z Windowsem

Możesz kupić je na tej stronie dla siebie lub na prezent, w wersji pudełkowej lub do pobrania. W przypadku większości naszych kursów otrzymasz za darmo kod do tego samego kursu na Androidzie czy iOSie.

Pobierz darmową aplikację na Windows PC >
Zobacz pełną ofertę kursów >
Sprawdź, jak aktywować kurs >

Darmowa aplikacja na urządzenia z Androidem

W aplikacji znajdziesz Katalog kursów, z którego dobierzesz odpowiedni kurs dla siebie. Wybrany kurs możesz kupić także na SuperMemo.pl: otrzymasz kod dostępu, który natychmiast uruchomi kurs na Twoim urządzeniu.

Pobierz darmową aplikację na Androida >
Zobacz pełną ofertę kursów >
Sprawdź, jak aktywować kurs >

Darmowa aplikacja na urządzenia z iOS

Wewnątrz aplikacji znajdziesz Katalog kursów, z którego możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie kurs. Po opłaceniu kurs jest aktywowany na Twoim urządzeniu i możesz z niego od razu korzystać. Kursy w wersji pudełkowej i do pobrania nie mogą być wgrane bezpośrednio na urządzenia z iOS, dlatego należy je zakupić osobno, poprzez katalog kursów w aplikacji SuperMemo lub aktywować w serwisie w wersji online, a dopiero potem pobrać na urządzenie.

Pobierz darmową aplikację na iOS >
Sprawdź, jak aktywować kurs >

Kursy językowe z lektorem online

Rozmawiasz z lektorem przez komunikator i dowolnie ustalasz godziny spotkań. Cała uwaga i czas lektora są skupiona na Tobie. Dzięki intensywnym ćwiczeniom efekty widzisz już po 2-3 lekcjach.

Sprawdź ofertę kursów z lektorem >
Zobacz, jak to działa >

Synchronizacja postępów w nauce

Najciekawszą funkcją wszystkich kursów SuperMemo jest możliwość synchronizacji nauki pomiędzy różnymi urządzeniami. Dzięki niej można zacząć się uczyć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie czy tablecie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Uczysz się online, offline, gdzie i kiedy chcesz.