Kurs języka niemieckiego z lektorem online

Niemiecki z lektorem online
Kurs języka niemieckiego z indywidualnymi konwersacjami na żywo

Kurs języka niemieckiego z lektorem online

Jak najskuteczniej nauczyć się języka niemieckiego? Wybierz kurs w portalu SuperMemo.com z konwersacjami z lektorem na żywo! To najwygodniejsza forma nauki niemieckiego, bo nie musisz dojeżdżać na zajęcia – z kursem Niemiecki z lektorem online od SuperMemo uczysz się samodzielnie z aplikacją oraz przez rozmowy na Skype™.

Kursy SuperMemo z lektorem to połączenie skuteczności metody SuperMemo z doświadczeniem oferowanym przez lektorów językowych. Teraz możesz skorzystać z najnowocześniejszej technologii SuperMemo.com, w której uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online. Dzięki synchronizacji nauki postępy na wszystkich urządzeniach są identyczne!

Kursy języka niemieckiego z lektorem mają na celu przede wszystkim doprowadzenie do perfekcji najtrudniejszej części procesu nauki, jaką jest swobodne mówienie po niemiecku. Wsparcie doświadczonego lektora pozwala na nabycie sprawności w posługiwaniu się niemieckim w najróżniejszych sytuacjach życia codziennego.

W ramach kursu Niemiecki z lektorem online otrzymujesz dostęp do całego katalogu PREMIUM w SuperMemo.com oraz wybraną przez siebie liczbę konwersacji z lektorem online przez Skype™. Uczysz się, kiedy chcesz, a raz w tygodniu doświadczony germanista poświęca 45 minut wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty