Kurs języka niemieckiego z native speakerem

Niemiecki z native speakerem online
Kurs języka niemieckiego z indywidualnymi spotkaniami z native speakerem

Kurs języka niemieckiego z native speakerem

Szukasz okazji do rozwijania znajomości języka niemieckiego? Wypróbuj konwersacje z rodowitym Niemcem! Skorzystaj z kursu niemiecki z native speakerem w SuperMemo.com! Otrzymasz dostęp do całego katalogu w nowej platformie e-learningowej SuperMemo oraz umówisz się na indywidualne spotkania z native speakerem na Skype™.

Lekcje niemieckiego z native speakerem przygotują Cię do płynnej komunikacji z mieszkańcami krajów niemieckojęzycznych. Synergia kursu na platformie e-learningowej SuperMemo.com i konwersacji na żywo (tzw. blended learning) pozwoli wykorzystać czas przeznaczony na naukę najbardziej efektywnie. Słówek i gramatyki uczysz się samodzielnie, natomiast spotkania z lektorem przeznaczasz na doskonalenie języka w praktyce. To także doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeśli odczuwasz problem z przełamaniem tak zwanej bariery językowej. Regularne spotkania z lektorem sprawią, że stres związany z komunikacją w obcym języku minie bezpowrotnie.

Dzięki nowoczesnej technologii z kursów SuperMemo możesz uczyć się na wszystkich swoich urządzeniach – mobilnych (z systemem Android lub iOS) i stacjonarnych (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline oraz online. Ze swoich kursów możesz korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz, a postępy w nauce są automatycznie synchronizowane, gdy tylko urządzenie znajdzie się w zasięgu internetu.

W ramach kursu niemiecki z native speakerem otrzymujesz dostęp do wszystkich kursów PREMIUM w SuperMemo.com oraz wybranej przez siebie liczby konwersacji z native speakerem przez Skype™. Uczysz się wygodnie, w swoim tempie, a wymowę szlifujesz z niemieckojęzycznym nauczycielem, który raz w tygodniu spotyka się z Tobą online i poświęca czas wyłącznie Tobie! W tym czasie zweryfikuje on także Twoje postępy w samodzielnej nauce.

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu