Nowy rok szkolny w szkole SuperMemo w Poznaniu

Rośniemy w siłę! Nowy rok szkolny w szkole SuperMemo witamy wspólnie z dwiema szkołami partnerskimi. Jako pierwsza przystąpiła do naszej sieci partnerskiej szkoła Logos Architektura Umysłu z Poznania, zaraz po niej nawiązaliśmy współpracę z Direct School z Warszawy. Już od września będzie się w nich można uczyć w jedyny w swoim rodzaju sposób – na kursach Olive Green!

Kilka informacji na temat naszych szkół partnerskich:

DirectSchool

Logos Architektura Umysłu z Poznania to szkoła językowa z 15-letnią tradycją, w której wykorzystywane są skuteczne i sprawdzone metody nauczania, a także ciekawe materiały dydaktyczne oraz platformy e-learningowe. W ofercie szkoły znajdują się zarówno kursy dla dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych w zakresie kilku języków, a ponadto szkolenia specjalistyczne dla osób zajmujących się prawem, medycyną, ekonomią czy biznesem.

LOGOS

Direct School Szkoła Języków Obcych z siedzibą na warszawskim Wilanowie to nowoczesna szkoła, która skupia się na prowadzeniu skutecznych i efektywnych kursów przede wszystkim z języków angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz niemieckiego. Prowadzi kursy w siedzibach firm, w instytucjach, w przedszkolach i w szkołach, a także w domach swoich kursantów. Podczas prowadzenia zajęć nauczyciele Direct School kierują się myślą przewodnią: ABY ZACZĄĆ MÓWIĆ, TRZEBA MÓWIĆ!

Zapraszamy serdecznie do Szkoły SuperMemo oraz do naszych szkół partnerskich! Nasza oferta to kursy angielskiego inne niż wszystkie:

  1. pełnometrażowy film + interaktywne gry + tysiące ćwiczeń
  2. nauka z wykorzystaniem doskonałej metody powtórek SuperMemo
  3. samodzielna praca + zajęcia w szkole językowej

Odwiedź nas i dowiedz się więcej!

Małgorzata Śmigielska
Menedżer Szkoły