OK! Français – FOTOkurs do szybkiej nauki podstaw języka francuskiego

OK! Français - FOTOkurs
Nauka podstaw francuskiego w 2 miesiące

OK! Français – FOTOkurs do szybkiej nauki podstaw języka francuskiego
Najbardziej potrzebne w podróży zwroty i wyrazy francuskie poznasz wygodnie poprzez obrazy i dźwięki. Kurs wykorzystuje naukę przez specjalnie dobrane zdjęcia i ilustracje, które są zrozumiałe bez tłumaczenia na polski. Już od początku swojej przygody z francuskim możesz myśleć i rozumieć w języku francuskim. Poznasz 500 słówek i zwrotów, które następnie bez trudu wykorzystasz w praktyce: W samolocie, W mieście, Rozrywki, Problemy, Na plaży.

Kupując kurs obrazkowy otrzymasz także bezpłatny 2-miesięczny dostęp do kursu interaktywnego online „OK! Français” w serwisie SuperMemo.com. Zawarta w nim metoda inteligentnych powtórek SuperMemo sprawia, że Twoja nauka przebiega znacznie szybciej, a zapamiętywanie jest skuteczne nawet w 95% – przy regularnym korzystaniu z kursu tyle będziesz pamiętać trwale! W związku ze zmianami technologicznymi, w celu uzyskania dostępu do kursu multimedialnego, zgłoś się do nas po zakupie: support@supermemo.com.

Jak pokazują badania, nauka przez obrazy i dźwięki, z pominięciem tłumaczeń na język ojczysty, gwarantuje szybkie efekty. Dodatkowo ułatwia komunikowanie się w późniejszej realnej sytuacji.
Elementy pakietu
Zawartość
Jak wygląda nauka?
Tematy
Kurs online
Elementy pakietu
Zawartość
Jak wygląda nauka?
Tematy
Kurs online
Wybierz wersję kursu
Paczkę nadamy w ciągu 1-3 dni
Produkt dostępny
Aktualne promocje
Przy zakupie powyżej 60 zł

Polecane produkty