Działanie SuperMemo na iOS 9.0

Aktualizacja systemu iOS do wersji 9.0 może w niektórych przypadkach powodować problemy w funkcjonowaniu wcześniej zainstalowanej aplikacji SuperMemo w wersji 2.7.5 lub starszej, objawiające się brakiem możliwości uruchomienia aplikacji lub błędami w wyświetlaniu danych. W takim przypadku konieczna jest ponowna instalacja aplikacji. W trakcie akceptacji jest najnowsza aktualizacja SuperMemo przystosowana do iOS 9.0. Spodziewany termin jej publikacji, zależny jednak od Apple, to ok. 10 października 2015.

W przypadku wystąpienia powyższych problemów proponujemy:

1. Pobranie aktualizacji aplikacji 2.7.6, w chwili jej udostępnienia, tj. ok. 10 października 2015.

lub

2. Usunięcie aplikacji SuperMemo i ponowne jej pobranie z AppStore w obecnej wersji 2.7.5 Rozwiązanie to polecamy jedynie osobom, które regularnie korzystały dotąd z opcji synchronizacji postępów nauki z platformą supermemo.net, lub są w stanie taką synchronizację wykonać bezpośrednio przed usunięciem aplikacji. Usunięcie aplikacji spowoduje utratę informacji o stanie nauki na urządzeniu. Odtworzenie ich będzie możliwe poprzez ponowną synchronizację z supermemo.net.

Nike Sneakers Store | Sneakers
Przy pobieraniu wyskoczyło mi brak akcaptacji dla programów spoza Androida. Co zrobiż żeby zainstalować aplikację.

Wystarczy wybrać Ustawienia / Aplikacje, a następnie włączyć opcję Nieznane źródła (zezwól na instalację aplikacji spoza Google Play) i ponownie pobrać aplikację.

Best Authentic Sneakers | Nike SB

Jak przywracać naukę kursu (bazę danych) z kopii bezpieczeństwa, które automatycznie tworzyły się, co jakiś czas?

Opcje przywracania bazy danych programu z kopii zapasowej są dostępne w Opcjach programu. Po kliknięciu na przycisk Kopia zapasowa możemy sprawdzić kiedy była utworzona ostatnia kopia zapasowa oraz przywrócić bazę danych z ostatniej kopii.

latest Running | Archives des Sneakers

Jak wywołać rosyjską klawiaturę podczas nauki?

Należy w opcjach telefonu włączyć obsługę rosyjskiej klawiatury.

Przykład: na urządzeniu Samsung (Android 2.2) wystarczy wybrać Ustawienia klawiatury (ikona w kształcie zębatki) oraz wybrać dodatkowy Język wprowadzania. Różne języki przełączać można za pomocą opcji Język na klawiaturze (ikona z globusem).

trace affiliate link | nike shox r4 men wide sneakers for women clearance

Czy nie można byłoby dla osób, które mają już zakupione w kursy dać możliwość, aby mogły sobie zaimportować pliki smpak ze swoim poziomem wykorzystania do aplikacji na androida?

Nie ma możliwości użycia smpaków wykorzystywanych np. na PC i przeniesiania ich na urządzenie z Androidem. Wszystkie kursy używane na Androidzie muszą zostać pobrane z Katalogu Kursów.

Kursy w wersji przygotowanej do pracy na PC (zarówno wydania pudełkowe, jak i "do pobrania") wydane w roku 2012, zawierające kod aktywacyjny, mogą zostać aktywowane również na Androida. Wcześniej wydane kursy (czyli te bez kodu aktywacyjnego) wymagają osobnego zakupu wersji kursu, przygotowanej do pracy na urządzenich z systamem Android.

W celu przeniesienia procesu nauki skorzystać należy z opcji synchronizacji nauki z supermemo.net. Wymaga ona jednak dostępu do danego kursu na obu końcówkach (PC i Android).

latest Running Sneakers | Air Jordan 1 High OG "University Blue" 2021 Release Info - Fitforhealth

Czy jeśli teraz kupie kurs Extreme English (pełny pakiet) z http://www.supermemo.pl/nauka_slownictwa_download to w momencie, gdy będzie wersja na Androida będę mógł synchronizować swój kurs na supermemo.net za darmo?

Jeśli zakupi pan kurs Extreme English 2012 poprzez download, to kurs ten zawiera już kod aktywacyjny, który umożliwia aktywowanie kursu na dwóch urządzeniach. Jednym z tych urządzeń może być telefon na Androida. Kiedy kurs pojawi się w naszym Katalogu Kursów w SuperMemo na Androida wystarczy podać kod aktywacyjny i pobrać kurs za darmo.

Synchronizacja z supermemo.net jest zawsze dostępna za darmo.

latest Nike release | Men’s shoes

Nie mogę synchronizawać kursów "demo" do supermemo.net z poziomu Androida.

Kursy demo są oddzielnymi kursami i nie mają odpowiedników w sm.net. Nie można tych kursów synchronizować z pełnymi kursami na supermemo.net.

bridge media | Air Jordan Release Dates 2020

Chciałem przetestować wersję na Androida i przy próbie synchronizacji wymagany jest login i hasło. Czyli rozumiem, że nie ma możliwoci przerabiania kursu zarówno na komputerze stacjonarnym jak i na telefonie?

Synchronizacja kursów odbywa się zawsze z serwerem supermemo.net. Chcąc zatem zsynchronizować naukę pomiędzy komputerem stacjonarnym, a telefonem należy wykonać synchronizację na obu urządzeniach.

Oczywiście wymagane jest również posiadanie zainstalowanego kursu na obu urządzeniach. Jeśli kurs na komputer stacjonarny posiada już kod aktywacyjny, to za jego pomocą można pobrać również kurs na Androidzie. Jeśli nie posiada takiego kodu, to kurs na Androida można będzie zakupić w sklepie w aplikacji (opcja dostępna wkrótce).

jordan Sneakers | Nike Little Posite Pro USA CZ2520-600 Release Date - SBD

Czy dla zakupionego rok temu kursu Business English na PC również będzie możliwość aktualizacji do 2012 z kodem dla Androida?

Obecnie użytkownik zyskuje zdolność do aktywacji kursów na systemie Android za pomocą kodów aktywacyjnych wyłącznie dla kursów z serii Extreme.

best shoes | Nike Dunk Low Disrupt Pale Ivory - Grailify
Jaki mam podać kod aktywacyjny aby skorzystać z aplikacji na adroida? Mój kod z Grupona nie działa.

Kody uzyskiwane w ramach zakupów grupowych na Gruponie służą tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia złożonego na Gruponie. Nie dają one uprawnień do dodatkowego pobrania kursów na Androidzie.

jordan release date | Air Jordan

Strony