Rozwijaj się z nami na wiosnę!

Początek wiosny to świetna okazja do rozwoju. Razem z naturą budzimy się z zimowego snu, wracamy do ćwiczeń na świeżym powietrzu, dbamy o gimnastykę ciała i umysłu. A czy może być lepszy trening dla intelektu niż nauka języków obcych?

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów specjalny prezent. Tylko w tym tygodniu, przy zakupie dowolnego kursu w sklepie SuperMemo.pl, drugi kurs kupisz za pół ceny.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że przy zakupie skorzystasz z kodu: WIOSNA2017

Regulamin promocji
  1. Organizatorem promocji „Rozwijaj się z nami na wiosnę!” jest firma SuperMemo World sp. z o. o., zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000027598 NIP: 782-22-16-681 Kapitał zakładowy: 70.000 PLN.
  2. Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie SuperMemo.pl i trwa w dniach 20-26 marca 2017.
  3. Oferta obejmuje produkty w wersji do pobrania, pudełkowej lub książkowej. Nie dotyczy kursów z lektorem.
  4. Klient otrzyma w ramach promocji kod rabatowy o wartości 50% zamówienia złożonego na tańszy z dwóch zamawianych produktów. Cena pierwszego produktu pozostaje bez zmian.
  5. Kod WIOSNA2017 jest kodem wielokrotnego wykorzystania.
  6. Kod rabatowy nie obejmuje zniżki na kolejne produkty kupowane w ramach jednego zamówienia. Aby ponownie skorzystać z rabatu, należy złożyć następne zamówienie w sklepie www.supermemo.pl.
  7. W ramach promocji klient może dokonać dowolnej liczby kolejnych transakcji.