Nowa edycja kursów „No Problem” już w przedsprzedaży. Skorzystaj z 20% zniżki na kursy w nowej technologii!

Z dumą prezentujemy kompletną serię naszych bestsellerowych kursów w nowej odsłonie. Teraz do angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dołączają kolejne języki: francuski, rosyjski, włoski i polski dla obcokrajowców.

Co wyróżnia nową serię „No Problem”?

Dzięki technologii SuperMemo.com Twój kurs jest dostępny jednocześnie offline (na komputerze i na urządzeniach mobilnych z Androidem lub iOS) oraz online poprzez przeglądarkę internetową. A wszystko w ramach jednej tylko opłaty! Uczysz się tam, gdzie Ci wygodnie, a Twoje postępy w nauce są identyczne na każdym urządzeniu. Zawsze – bez konieczności wykonywania dodatkowych synchronizacji!

Tylko do 21 lutego możesz kupić nowe wersje kursów francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego w przedsprzedaży – z 20% rabatem! Aby skorzystać z promocji, w koszyku z zamówieniem wpisz kod PRESELLING2017. Wysyłka kursów w wersjach pudełkowych zaplanowana jest od 22 lutego. Natomiast kursy do pobrania dostępne są znacznie szybciej – natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.