Kurs języka rosyjskiego z lektorem online

Rosyjski z lektorem online
Kurs języka rosyjskiego z indywidualnymi konwersacjami na żywo

Kurs języka rosyjskiego z lektorem online

Kurs Rosyjski z lektorem online od SuperMemo to najskuteczniejsza i najwygodniejsza forma nauki języka rosyjskiego. Teraz możesz skorzystać z niej na Skype™ oraz w nowoczesnej technologii SuperMemo.com, a efekty będą widoczne już po kilku tygodniach!

Lekcje języka rosyjskiego z lektorem online to idealna propozycja dla Ciebie, jeżeli Twoim celem jest przede wszystkim swobodne mówienie po rosyjsku. Słownictwo i gramatykę ćwiczysz na co dzień w SuperMemo.com, a raz w tygodniu spotykasz się na Skype™ z doświadczonym rusycystą, by konsultować i utrwalać postępy w nauce.

Wraz z nową odsłoną kursu oddajemy do Twojej dyspozycji pełny zestaw kursów PREMIUM na portalu SuperMemo.com, w którym uczysz się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online. Teraz z kursów do nauki rosyjskiego możesz korzystać bez względu na to, gdzie się znajdujesz – w domu, podczas przerwy w pracy, na wakacjach czy w tramwaju – a dzięki synchronizacji nauki postępy na wszystkich urządzeniach są identyczne!

W ramach kursu Rosyjski z lektorem online otrzymujesz dostęp do całej oferty PREMIUM SuperMemo.com oraz wybraną przez siebie liczbę konwersacji z lektorem online przez Skype™. Uczysz się, kiedy chcesz, a raz w tygodniu doświadczony nauczyciel języka rosyjskiego poświęca 45 minut wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty