Konkurs: Powiedz pięknie o miłości i wygraj!Podejmij walentynkowe wyzwanie i weź udział w zabawie na naszym fanpage’u na Facebooku. Czeka na Ciebie kod rabatowy o wartości -40% na zakupy na SuperMemo.pl.

Jak zdobyć zniżkę?

  1. Napisz w komentarzu pod postem z informacją o zabawie (opublikowanym przez nas na naszym profilu na Facebooku 14.02.2018 r. o godz. 09:00) piękną sentencję o miłości w dowolnym języku obcym. Pamiętaj, że Twoja odpowiedź nie może zawierać przekleństw ani być wulgarna.
  2. Odezwij się do nas w prywatnej wiadomości na Facebooku i poinformuj, że wziąłeś udział w zabawie.
  3. W informacji zwrotnej prześlemy Ci jednorazowy kod rabatowy uprawniający do 40% zniżki na dowolne zakupy w sklepie SuperMemo.pl (poza kursami online z lektorem). Odpowiemy Ci najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu przesłania do nas wiadomości na Facebooku.
  4. Kod promocyjny otrzymają wyłącznie osoby, które zamieszczą komentarz pod postem i skontaktują się z nami dnia 14.02.2018 r. (do godz. 23:59:59).
  5. Jedna osoba otrzyma jeden kod promocyjny.
  6. Kod promocyjny jest ważny do końca miesiąca, tj. do 28.02.2018 r., w sklepie na stronie SuperMemo.pl i można go wykorzystać jednokrotnie.
  7. Kod promocyjny nie łączy się z innymi promocjami.