Kurs języka włoskiego z lektorem online

Włoski z lektorem online
Kurs języka włoskiego z indywidualnymi konwersacjami na żywo

Kurs języka włoskiego z lektorem online

Jak skutecznie i trwale nauczyć się języka włoskiego? Wybierz kurs w portalu SuperMemo.com z konwersacjami z lektorem na żywo! Nie musisz dojeżdżać na zajęcia – z kursem Włoski z lektorem online od SuperMemo uczysz się samodzielnie z aplikacją oraz podczas rozmów na Skype™.

Lekcje włoskiego z lektorem mają na celu przede wszystkim doprowadzenie do perfekcji swobodnej komunikacji. Wsparcie doświadczonego lektora pozwala na nabycie sprawności w posługiwaniu się językiem włoskim w najróżniejszych sytuacjach życiowych – w pracy, podczas podróży zagranicznej lub przy okazji codziennych kontaktów z Włochami.

Kurs włoskiego z lektorem online to połączenie skuteczności metody SuperMemo z doświadczeniem oferowanym przez lektorów językowych. Uczymy języków online już od ponad 10 lat, a dzięki najnowocześniejszej technologii SuperMemo.com wyznaczamy nowe standardy w edukacji językowej przez internet. Teraz możesz uczyć się na dowolnym urządzeniu – mobilnym (z systemem Android lub iOS) i komputerze (przeglądarkowo lub z wykorzystaniem aplikacji dla systemu Windows), offline lub online – a dzięki synchronizacji nauki postępy są wszędzie identyczne!

W ramach kursu Włoski z lektorem online otrzymujesz dostęp do całej oferty PREMIUM SuperMemo.com oraz do konwersacji z lektorem online przez Skype™. Uczysz się, kiedy chcesz, a raz w tygodniu doświadczony nauczyciel języka włoskiego poświęca 45 minut wyłącznie Tobie!

Rozwiąż test i sprawdź, jaki poziom wybrać >>

Sprawdź, jak zapisać się na lekcje z lektorem >>

Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Dostępne pakiety
Czy to kurs dla mnie?
SuperMemo.com
Który kurs wybrać?
Jak korzystać?
Wybierz wersję kursu
Produkt niedostępny
Aktualne promocje
Kurs na Androida i iOS gratis!
Nie wiesz, na jakim poziomie rozpocząć naukę? Przejdź do testu

Polecane produkty

Język włoski dla początkujących online z Hello! Italiano
Już od: 69.00 zł
Rozmówki włoskie. Niezbędnik w podróży
Już od: 49.00 zł